Brillare Polska

Marka Brillare pojawiła się na polskim rynku w 2014 roku od razu podbijając serca swoich Klientów niepowtarzalnym, nowoczesnym i minimalistycznym designem, wysoką jakością produktów opartą na najnowocześniejszej technologii LED oraz przystępną ceną. Nad projektami czuwa profesjonalny zespół wywodzący się z Włoch, który ma na swoim koncie między innymi prestiżową nagrodę Red Dot. Produkcja w nowoczesnej fabryce daje nam pewność, że ostatecznie Klient otrzymuje designerski i jednocześnie trwały produkt, który w szybko zmieniającym się świecie na długo będzie robić niezapomniane wrażenie.

Oświetlenie Brillare to przede wszystkim minimalizm i nowoczesne wzornictwo. Do produkcji używane są wysokiej jakości materiały, takie jak aluminium i akryl. Dzięki dużej elastyczności jesteśmy w stanie przygotować produkty dedykowane, zmodyfikowane z pierwotnego wzoru. Jesteśmy w stanie dostarczyć dowolny wybrany kolor oprawy, przy minimalnym zamówieniu już nawet 5 sztuk.
Nie pozostajemy w tyle – w ostatnim czasie dzięki wprowadzeniu technologii Bluetooth nasze oświetlenie zyskało nowe możliwości: nie tylko sterowania włączaniem i wyłączaniem oświetlenia, ale także regulacją jego natężenia czy temperatury barwowej światła w zależności od pory dnia. Można je włączyć do sieci inteligentnego zarządzania domem. Dla osób, które jeszcze nie posiadają takich możliwości oferujemy prostsze rozwiązania sterowania oświetleniem za pomocą aplikacji i dedykowanych włączników.

Na wszystkie produkty Klient otrzymuje dwuletnią gwarancję oraz pełne wsparcie pogwarancyjne, a zamówienia indywidualne realizujemy w krótkim czasie od producenta drogą lotniczą.

Właścicielem marki Brillare jest:
BMTrading Sp. z o.o.

 

ul. Olszowa 3A, 05-420 Józefów, POLSKA
NIP 532-20-50-590, REGON 360642828
Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000538974, o kapitale zakładowym w wysokości 10.000,- zł opłaconym w całości.
Nr konta mBank: 90 1140 2004 0000 3102 7548 8879