cropped-Brillare_logo_small_transp-2.png

Szanowni Państwo!

Jako wyłączny importer i dystrybutor marki Brillare w Polsce, chcielibyśmy zaprezentować Państwu ofertę nowoczesnego oświetlenia LED oraz zaprosić do nawiązania współpracy.

Na rynku oświetleniowym Brillare idealnie wpisuje się w segment wysokiej jakości designerskiego oświetlenia o minimalistycznym, nowoczesnym charakterze. Nasze lampy projektowane są przez autorów wyróżnionych nagrodami Red Dot, a wysoką jakość zapewniają sprawdzone komponenty elektroniczne. Od trzech lat Brillare w dynamiczny sposób zdobywa sobie miejsce wśród najciekawszych rozwiązań oświetleniowych na polskim rynku dla klientów o niestandardowych potrzebach.

Zapraszamy do współpracy.

Z poważaniem,
brillare.pl
Zespół BMTrading Sp. z o.o.

Serdecznie zapraszamy do...

...zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.brillare.pl.
Liczymy, że atrakcyjność produktów pomoże w podjęciu decyzji o nawiązaniu współpracy. Zaproponujemy atrakcyjne warunki handlowe i rabaty hurtowe.
Z przyjemnością informujemy, że jako wyłączny dystrybutor marki Brillare od 2015 roku jesteśmy jednym z głównych sponsorów relacji LIVE z wyścigów samochodowych i motocyklowych rangi Mistrzostw Europy i Polski.

Powyższa korespondencja...

...została wysłana na ogólnodostępny adres znaleziony w witrynie WWW i ma charakter jednorazowej informacji.
Jeśli jednak chcecie Państwo otrzymywać od nas stałą korespondencję zawierającą comiesięczne nowości oraz promocje bardzo proszę o potwierdzenie rejestracji na dole strony. Wystarczy kliknąć link "Zarządzaj subskrypcją" i dokończyć rejestrację zaznaczając opcję Subskrybowany.
Zapraszamy!

Brillare Starfish - hit sprzedażowy

Brillare Starfish
facebook
MailPoet